Event

Rudolfova slévárna

Zažijte nevšední event v jedinečných prostorách Pražského hradu, s nádherným výhledem do Jeleního příkopu. Eventový prostor se nachází v přízemí restauračního komplexu Vikárka, kde měli své dílny alchymisté Rudolfa II. Tento historický sál s kapacitou až 300 osob je vhodný pro pořádání firemních eventů, soukromých akcí i svateb. Součástí sálu je i dvůr, který rozšiřuje kapacitu až na 600 osob. Slévárna se ukrývá za Restaurantem Vikárka. Prostor má nad sebou překrásné historické klenby a obrovského genia loci. 

EVENTY A FIREMNÍ AKCE

Restaurant Vikárka 

Restaurant Vikárka se nachází vedle katedrály Svatého Víta na Pražském hradě. Jedinečnost tohoto místa zaručí, že vaše společenská událost bude dechberoucí a vaši hosté na ni budou dlouho a rádi vzpomínat. Jen si to představte, slavnostní přípitek s výhledem na nejstarší památky v Praze. 
Pro vaši akci v restauraci máme členitý prostor, kde pro vás rádi uspořádáme menší firemní akce v samostatných saloncích, nebo můžete mít pro vaši společenskou událost, firemní akci či školení k dispozici i celý prostor restaurantu. Celková kapacita restaurantu je 156 Neváhejte a zadejte nám parametry vašeho eventu. Ozveme se vám zpět. 

Vinárna pana Broučka

Vítejte v menším prostoru vinárny pana Broučka, který je pod Restaurantem Vikárka. Při příchodu vás přivítá pohled na historické Koperníkovy hodiny a z druhé strany pohled do Jeleního příkopu shora. Až dostatečně vstřebáte atmosféru tohoto místa pojďte prosím dál.

Ve vinárně pana Broučka máme samostatný bar a zajistíme vám rádi catering i sezení na míru a podle počtu hostů a typu události. Kapacita celého prostoru je 76 osob. Bude to posezení s kolegy z firmy, svatební hostina pro menší počet hostů, nebo vánoční večírek až do rána? Je to na vás! Svou poptávku zanechte ve formuláři níže. Ozveme se vám zpět s konkrétní nabídkou.